Schiller Diyor ki :

Gözyaşları biçmek istemeyen kimse sevgi ekmelidir.


BİRAZ ÖFKELENİN BE!

  • PDF
  • Yazdır
  • e-Posta

Televizyon denen beyin yıkama makinesini, Acunu, yemek programlarını, Hollywood o....larını izlemeye devam edin. Dünyadan haberiniz olmasın, ölenleri hiç s...inize takmayın, zaten ölen sizin oğlunuz kardeşiniz, babanız da değil. İktidardan, Allah'tan korktuğunuzdan daha çok, korkmaya devam edin. Para, ihale ve iş için vatan hainlerine yaltaklanmaya devam edin. Susmaya devam edin. Kurtarıcı beklemeye devam edin. Kendinize acımaya devam edin. Vur patlasın çal oynasına devam edin; Zaten sizin dümeniniz yerinde, ölen ölsün. Aşk, meşk, sanat, edebiyat, eğlence, gezi... Devam edin, zaten ölenlerin işi bu, ölmek. Hapse atılanların işi bu, çürümek. Siz devam edin.

Öfkelenin biraz be... Ulan ne bu suskunluk, bu umursamazlık, bu kendi havasında çalıp oynamak. Ne bu ilgisizlik, bu duyarsızlık. Ulan Allah rızası için birazcık öfkelenin, birazcık silkelenin be. Hiç ruh kalmadı, hiç mi yürek kalmadı? Yok mu lan? Vatan, bayrak, şehit, ülke? Bunlar hiç mi bir şey ifade etmiyor? Olum adamlar ülenin savunucularını öldürüyor... Çürüsünler diye kör zindanlara atıyor. Anamızı; vatan toprağını satıyor. Yav sen ne biçim insansın?

Ulan hiçbir şey yapamıyorsa insan delirir, öfkelenir, kudurur... ne bileyim bir şeyleri kırar döker parçalar....

Ne biçim uyuşmuşsun sen? Sen ne içtin, sana ne içirdiler? İnsansın ulan insan. Vicdanın yok mu senin? İnsan sevgin yok mu? Ulan bu kadar şehit verilirken hala nasıl duyarsız kalabiliyorsun?

Allah rızası için bir öfkelen be? Bir isyan et Allah rızası için? Biraz silkelen be bu ne sarhoşluk? Yahu birazcık öfkelen yaa. Biraz bir şeyleri kır dök, evinde bir cam çerçeve indir.

Allah rızası için uyan da biraz insan ol.

Son Güncelleme: Pazar, 23 Eylül 2012 02:06

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Destan Romanlar

AVDA KAZANILAN DOST
Başkurt ve Kazak Türklerinin Kozı Körpeş Bayan Suluv Destanı, 120 sayfa.
Temin Adresi:
22 Kitaplık Setin Kampanya Fiyatı: 45 TL 
 

Sitemiz Facebookta

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Ziyaretçi İstatistikleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün341
mod_vvisit_counterDün4180
mod_vvisit_counterBu Hafta17801
mod_vvisit_counterGeçen Hafta55647
mod_vvisit_counterBu Ay122034
mod_vvisit_counterGeçen Ay161449
mod_vvisit_counterToplam20645537

Şimdi: 70 misafir var.
IP: 34.200.226.179